• Slider1
  • Slider2
  • Slider3
  • Slider4
  • Slider 6

Korvpalliklubi Tallinn tunniplaan

ESMASPÄEV

15:00 - 16:30

Lasnamäe Gümnaasium (spordisaal)

LAUPÄEV

12:00 - 13:30

Lasnamäe Gümnaasium (spordisaal)

PÜHAPÄEV

13:45 - 15:00

Lasnamäe Gümnaasium (ujula)

TEISIPÄEV

12:15 - 13:35

Lasnamäe Sportmängude Maja (spordisaal)

NELJAPÄEV

15:00 - 16:16

Lasnamäe Sportmängude Maja (spordisaal)

LAUPÄEV

12:15 - 13:35

Tallinna Linnamäe Vene Lütseum (spordisaal)

TEISIPÄEV

14:00 - 15:30

Tallinna Linnamäe Vene Lütseum (spordisaal)

NELJAPÄEV

14:40 - 16:00

Tallinna Linnamäe Vene Lütseum (spordisaal)

PUHAPÄEV

14:30 - 16:00

Tallinna Linnamäe Vene Lütseum (spordisaal)

ESMASPÄEV

16:30 - 17:45

Tallinna Linnamäe Vene Lütseum (spordisaal)

TEISIPÄEV

16:15 - 17:30

Lasnamäe Sportmängude Maja (spordisaal)

REEDE

16:30 - 18:00

Tallinna Linnamäe Vene Lütseum (spordisaal)

LAUPÄEV

15:00 - 16:30

Tallinna Linnamäe Vene Lütseum (spordisaal)

ESMASPÄEV

16:00 - 17:30

Lasnamäe Sportmängude Maja (spordisaal)

KOLMAPÄEV

16:00 - 17:30

Lasnamäe Sportmängude Maja (spordisaal)

REEDE

16:00 - 17:30

Lasnamäe Sportmängude Maja (spordisaal)

ESMASPÄEV

14:30 - 16:00

Lasnamäe Sportmängude Maja (spordisaal) 15 mjn. ÜKE jõusaal

KOLMAPÄEV

14:30 - 16:00

Lasnamäe Sportmängude Maja (spordisaal) 15 ÜKE jõusaalis

REEDE

14:30 - 16:00

Lasnamäe Sportmängude Maja (spordisaal) 15 ÜKE jõusaalis

ESMASPÄEV

20:00 - 21:30

Tallinna Laagna Gümnaasium (spordisaal)

TEISIPÄEV

18:30 - 20:00

Tallinna Laagna Gümnaasium (spordisaal)

REEDE

19:30 - 21:00

Tallinna Laagna Gümnaasium (spordisaal)

PUHAPÄEV

16:00 - 17:30

Tallinna Laagna Gümnaasium (spordisaal)

TEISIPÄEV

13:30 - 15:00

Tallinna Inglise Kolledz (spordisaal)

NELJAPÄEV

13:30 - 15:00

Tallinna Inglise Kolledz (spordisaal)

LAUPÄEV

11:30 - 13:00

Tallinna Inglise Kolledz (spordisaal)

TEISIPÄEV

12:00 - 13:30

Tallinna Inglise Kolledz (spordisaal)

NELJAPÄEV

12:00 - 13:30

Tallinna Inglise Kolledz (spordisaal)

LAUPÄEV

10:00 - 11:30

Tallinna Inglise Kolledz (spordisaal)

12:00 - 13:30

Tallinna Inglise Kolledz (spordisaal)

TEISIPÄEV

16:30 - 18:00

Lasnamäe Gümnaasium (spordisaal)

NELJAPÄEV

16:30 - 18:00

Lasnamäe Gümnaasium (spordisaal)

PUHAPÄEV

13:45 - 15:00

Lasnamäe Gümnaasium (ujula)

ESMASPÄEV

14:30 - 16:00

Lasnamäe Gümnaasium (spordisaal)

KOLMAPÄEV

15:00 - 16:30

Lasnamäe Gümnaasium (spordisaal)

REEDE

14:30 - 16:00

Lasnamäe Gümnaasium (spordisaal)

ESMASPÄEV

15:15 - 16:30

Tallinna Linnamäe Vene Lütseum (spordisaal)

KOLMAPÄEV

15:15 - 16:30

Tallinna Linnamäe Vene Lütseum (spordisaal)

REEDE

15:15 - 16:30

Tallinna Linnamäe Vene Lütseum (spordisaal)

ESMASPÄEV

14:00 - 15:30

Tallinna Linnamäe Vene Lütseum (spordisaal)

KOLMAPÄEV

14:00 - 15:20

Tallinna Linnamäe Vene Lütseum (spordisaal)

NELJAPÄEV

12:40 - 14:00

Tallinna Linnamäe Vene Lütseum (spordisaal)

ESMASPÄEV

15:30 - 17:00

Tallinna Linnamäe Vene Lütseum (spordisaal)

REEDE

15:30 - 16:45

Tallinna Linnamäe Vene Lütseum (spordisaal)

LAUPÄEV

13:40 - 15:00

Tallinna Linnamäe Vene Lütseum (spordisaal)

KOLMAPÄEV

15:30 - 17:00

Tallinna Linnamäe Vene Lütseum (spordisaal)

LAUPÄEV

11:00 - 12:15

Tallinna Linnamäe Vene Lütseum (spordisaal)

PUHAPÄEV

11:00 - 12:15

Tallinna Linnamäe Vene Lütseum (spordisaal)

TEISIPÄEV

17:30 - 19:00

Lasnamäe Sportmängude Maja (spordisaal)

KOLMAPÄEV

16:30 - 18:00

Tallinna Linnamäe Vene Lütseum (spordisaal)

NELJAPÄEV

16:15 - 17:30

Lasnamäe Sportmängude Maja (spordisaal)

PUHAPÄEV

12:30 - 14:00

Tallinna Linnamäe Vene Lütseum (spordisaal)

TEISIPÄEV

13:45 - 15:15

Lasnamäe Gümnaasium (spordisaal)

NELJAPÄEV

16:30 - 17:45

Lasnamäe Gümnaasium (spordisaal)

LAUPÄEV

14:00 - 15:30

Lasnamäe Gümnaasium (spordisaal)

ESMASPÄEV

15:00 - 16:15

Lasnamäe Gümnaasium (spordisaal)

LAUPÄEV

12:00 - 13:30

Lasnamäe Gümnaasium (spordisaal)

PUHAPÄEV

13:45 - 15:00

Lasnamäe Gümnaasium (ujula)

ESMASPÄEV

18:00 - 19:30

Lasnamäe Spordikompleks (spordisaal)

KOLMAPÄEV

18:00 - 19:30

Lasnamäe Spordikompleks (spordisaal)

REEDE

16:00 - 17:30

Lasnamäe Vene Gümnaasium (spordisaal)

LAUPÄEV

11:00 - 12:30

Sütiste parkmets (terviserada) linnasprint Tallinna parkides
http://www.linnaorienteerumine.ee/Kalender

ESMASPÄEV

16:00 - 17:30

Lasnamäe Gümnaasium (spordisaal)

TEISIPÄEV

18:30 - 20:00

Lasnamäe Kergejõustikuhall (staadion)

LAUPÄEV

13:30 - 15:00

Lasnamäe Gümnaasium (spordisaal)

ESMASPÄEV

17:30 - 19:00

Lasnamäe Gümnaasium (spordisaal)

KOLMAPÄEV

16:30 - 18:00

Lasnamäe Gümnaasium (spordisaal)

REEDE

17:30 - 19:00

Lasnamäe Gümnaasium (spordisaal)

LAUPÄEV

17:00 - 18:30

Pirita Suusarada (suusarajatis)

TEISIPÄEV

16:45 - 18:15

Lasnamäe Gümnaasium (spordisaal)

NELJAPÄEV

17:45 - 19:00

Lasnamäe Gümnaasium (ujula)

REEDE

16:00 - 17:30

Lasnamäe Gümnaasium (spordisaal)

ESMASPÄEV

16:15 - 17:30

Tallinna Õismäe Vene Lütseum (spordisaal)

TEISIPÄEV

16:00 - 17:30

Tallinna Õismäe Vene Lütseum (spordisaal)

KOLMAPÄEV

16:15 - 17:30

Tallinna Õismäe Vene Lütseum (spordisaal)

NELJAPÄEV

16:00 - 17:30

Tallinna Õismäe Vene Lütseum (spordisaal)

ESMASPÄEV

17:30 - 19:00

Tallinna Õismäe Vene Lütseum (spordisaal)

TEISIPÄEV

17:30 - 19:00

Tallinna Õismäe Vene Lütseum (spordisaal)

KOLMAPÄEV

17:30 - 19:00

Tallinna Õismäe Vene Lütseum (spordisaal)

NELJAPÄEV

17:30 - 19:00

Tallinna Õismäe Vene Lütseum (spordisaal)

REEDE

17:30 - 19:00

Tallinna Spordihall (staadion)

ESMASPÄEV

19:00 - 20:30

Tallinna Spordihall (staadion)

TEISIPÄEV

19:00 - 20:30

Tallinna Õismäe Vene Lütseum (spordisaal)

KOLMAPÄEV

19:00 - 20:30

Tallinna Õismäe Vene Lütseum (spordisaal)

NELJAPÄEV

19:00 - 20:30

Tallinna Õismäe Vene Lütseum (spordisaal)

REEDE

19:00 - 20:30

Tallinna Spordihall (staadion)

ESMASPÄEV

14:45 - 16:15

Tallinna Õismäe Vene Lütseum (spordisaal)

KOLMAPÄEV

14:45 - 16:15

Tallinna Õismäe Vene Lütseum (spordisaal)

REEDE

14:45 - 16:15

Tallinna Õismäe Vene Lütseum (spordisaal)

TEISIPÄEV

17:30 - 19:00

Haabersti Vene Gümnaasium (spordisaal)

NELJAPÄEV

16:00 - 17:30

Haabersti Vene Gümnaasium (spordisaal)

LAUPÄEV

10:00 - 11:30

Tallinna Õismäe Vene Lütseum (spordisaal)

TEISIPÄEV

20:45 - 22:15

Tallinna Õismäe Vene Lütseum (spordisaal)

KOLMAPÄEV

17:45 - 19:15

Lasnamäe Gümnaasium (spordisaal)

LAUPÄEV

15:45 - 17:15

Sütiste parkmets (terviserada)

PUHAPÄEV

11:00 - 12:30

Sütiste parkmets (terviserada)

ESMASPÄEV

16:15 - 17:45

Tallinna Õismäe Vene Lütseum (spordisaal)

KOLMAPÄEV

16:15 - 17:45

Tallinna Õismäe Vene Lütseum (spordisaal)

LAUPÄEV

14:00 - 15:30

Sütiste parkmets (terviserada)

ESMASPÄEV

20:30 - 22:00

Tallinna Õismäe Vene Lütseum (spordisaal)

NELJAPÄEV

20:30 - 22:00

Tallinna Õismäe Vene Lütseum (spordisaal)

REEDE

17:30 - 19:00

Tallinna Õismäe Vene Lütseum (spordisaal)

LAUPÄEV

12:00 - 13:30

Sütiste parkmets (terviserada)

ESMASPÄEV

14:45 - 16:15

Tallinna Õismäe Vene Lütseum (spordisaal)

KOLMAPÄEV

14:45 - 16:15

Tallinna Õismäe Vene Lütseum (spordisaal)

REEDE

14:45 - 16:15

Tallinna Õismäe Vene Lütseum (spordisaal)

TEISIPÄEV

15:00 - 16:30

Lasnamäe Gümnaasium (spordisaal)

NELJAPÄEV

15:00 - 16:30

Lasnamäe Gümnaasium (spordisaal)

PUHAPÄEV

15:00 - 16:30

Lasnamäe Gümnaasium (ujula)